Beskid Żegocina - strona oficjalna

Strona klubowa

Fanpage Beskidu Żegocina

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Czarni Kobyle 0:0 Błękitni Krzeczów
Tarnavia Tarnawa 5:0 Żubr Gawłówek
Raba Książnice 1:1 WKS Szreniawa
Ceramika Muchówka 3:1 Trzciana 2000
GKS II Drwinia 5:2 Polanka Nieszkowice
Gosir - Novi Rzezawianka 1:3 Victoria Słomka
Beskid Żegocina 1:5 Borek

Statystyki drużyny

Urodziny :)

 
Urodziny w tym miesiącu obchodzą

Grzegorz Kłusek- 6.05.

Daniel Pytel- 19.05

W imieniu całej drużyny  oraz kibiców

 

życzymy Wszystkiego Najlepszego.

 

Losowa galeria

Archiwum zdjęć Beskidu - 2003 r
Ładowanie...

Ankiety

KTO ZOSTANIE MISTRZEM JESIENI

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gomez17 47
2. Beast32 47
3. jamajka 46
4. Kornel92 42
5. rudinho770 40
6. maciex1970 40
7. manczo 35
8. dzagos14 34
9. los_beskidos 29
10. Bigi20 26

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 176, wczoraj: 323
ogółem: 3 437 292

statystyki szczegółowe

 

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
12  2016-10-30 Czarni Kobyle Ceramika Muchówka 11:00
12  2016-10-30 Żubr Gawłówek GKS II Drwinia 11:00
12  2016-10-30 Trzciana 2000 Beskid Żegocina 12:00
12  2016-10-30 WKS Szreniawa Gosir-Novi Rzezawianka 11:00
12  2016-10-30 Polanka Nieszkowice Borek 12:00
12  2016-10-30 Błękitni Krzeczów Victoria Słomka 14:00
12  2016-10-29 Tarnavia Tarnawa Raba Książnice 14:30
11  2016-10-23 Borek Victoria Słomka 13:00
11  2016-10-23 Beskid Żegocina Polanka Nieszkowice 14:00
11  2016-10-23 Gosir-Novi Rzezawianka Trzciana 2000 15:00
11  2016-10-23 GKS II Drwinia WKS Szreniawa 15:00
11  2016-10-23 Ceramika Muchówka Żubr Gawłówek 11:30
11  2016-10-23 Raba Książnice Czarni Kobyle 15:00
11  2016-10-22 Tarnavia Tarnawa Błękitni Krzeczów 15:30
10  2016-10-16 Czarni Kobyle Tarnavia Tarnawa 11:00
10  2016-10-16 Żubr Gawłówek Raba Książnice 15:00
10  2016-10-16 Trzciana 2000 GKS II Drwinia 12:00
10  2016-10-16 Polanka Nieszkowice Gosir-Novi Rzezawianka 11:00
10  2016-10-16 Victoria Słomka Beskid Żegocina 15:00
10  2016-10-16 Błękitni Krzeczów Borek 15:00
10  2016-10-15 WKS Szreniawa Ceramika Muchówka 16:00
2016-10-09 Beskid Żegocina 1:5 Borek relacja ›
2016-10-09 Gosir-Novi Rzezawianka 1:3 Victoria Słomka zobacz ›
2016-10-09 GKS II Drwinia 5:2 Polanka Nieszkowice zobacz ›
2016-10-09 Ceramika Muchówka 3:1 Trzciana 2000 zobacz ›
2016-10-09 Raba Książnice 1:1 WKS Szreniawa zobacz ›
2016-10-09 Czarni Kobyle 0:0 Błękitni Krzeczów zobacz ›
2016-10-08 Tarnavia Tarnawa 5:0 Żubr Gawłówek zobacz ›
2016-10-02 Żubr Gawłówek 4:2 Czarni Kobyle zobacz ›
2016-10-02 WKS Szreniawa 0:3 Tarnavia Tarnawa zobacz ›
2016-10-02 Trzciana 2000 3:2 Raba Książnice zobacz ›
2016-10-02 Polanka Nieszkowice 0:3 Ceramika Muchówka zobacz ›
2016-10-02 Victoria Słomka 0:0 GKS II Drwinia zobacz ›
2016-10-02 Borek 1:2 Gosir-Novi Rzezawianka zobacz ›
2016-10-02 Błękitni Krzeczów 4:1 Beskid Żegocina relacja ›
2016-09-25 Gosir-Novi Rzezawianka 4:3 Beskid Żegocina relacja ›
2016-09-25 Ceramika Muchówka 3:0 Victoria Słomka zobacz ›
2016-09-25 Raba Książnice 2:2 Polanka Nieszkowice zobacz ›
2016-09-25 Czarni Kobyle 1:2 WKS Szreniawa zobacz ›
2016-09-25 Żubr Gawłówek 5:1 Błękitni Krzeczów zobacz ›
2016-09-24 GKS II Drwinia 4:1 Borek zobacz ›
2016-09-24 Tarnavia Tarnawa 1:0 Trzciana 2000 zobacz ›
2016-09-18 Trzciana 2000 5:0 Czarni Kobyle zobacz ›
2016-09-18 Victoria Słomka 2:1 Raba Książnice zobacz ›
2016-09-18 Borek 4:1 Ceramika Muchówka zobacz ›
2016-09-18 Polanka Nieszkowice Tarnavia Tarnawa 17:00
2016-09-18 Beskid Żegocina 5:4 GKS II Drwinia relacja ›
2016-09-18 Błękitni Krzeczów 2:1 Gosir-Novi Rzezawianka zobacz ›
2016-09-17 WKS Szreniawa 3:0 Żubr Gawłówek zobacz ›
2016-09-11 GKS II Drwinia 2:4 Gosir-Novi Rzezawianka zobacz ›
2016-09-11 Ceramika Muchówka 0:0 Beskid Żegocina relacja ›
2016-09-11 Raba Książnice 0:0 Borek zobacz ›
2016-09-11 Czarni Kobyle 3:2 Polanka Nieszkowice zobacz ›
2016-09-11 Żubr Gawłówek 4:1 Trzciana 2000 zobacz ›
2016-09-11 WKS Szreniawa 1:0 Błękitni Krzeczów zobacz ›
2016-09-10 Tarnavia Tarnawa 5:1 Victoria Słomka zobacz ›
2016-11-11 Borek Tarnavia Tarnawa 13:00
2016-09-04 Trzciana 2000 2:1 WKS Szreniawa zobacz ›
2016-09-04 Polanka Nieszkowice 3:4 Żubr Gawłówek zobacz ›
2016-09-04 Victoria Słomka 1:1 Czarni Kobyle zobacz ›
2016-09-04 Beskid Żegocina 5:3 Raba Książnice relacja ›
2016-09-04 Gosir-Novi Rzezawianka 3:1 Ceramika Muchówka zobacz ›
2016-09-04 Błękitni Krzeczów 2:1 GKS II Drwinia zobacz ›
2016-08-28 Ceramika Muchówka 4:2 GKS II Drwinia zobacz ›
2016-08-28 Raba Książnice 0:4 Gosir-Novi Rzezawianka zobacz ›
2016-08-28 Czarni Kobyle 0:2 Borek zobacz ›
2016-08-28 Żubr Gawłówek 2:0 Victoria Słomka zobacz ›
2016-08-28 Trzciana 2000 3:2 Błękitni Krzeczów zobacz ›
2016-08-27 Tarnavia Tarnawa 6:3 Beskid Żegocina relacja ›
2016-08-27 WKS Szreniawa 6:2 Polanka Nieszkowice zobacz ›
2016-08-21 Polanka Nieszkowice 1:1 Trzciana 2000 zobacz ›
2016-08-21 Victoria Słomka 0:3 WKS Szreniawa zobacz ›
2016-08-21 Borek 4:1 Żubr Gawłówek zobacz ›
2016-08-21 Beskid Żegocina 8:3 Czarni Kobyle relacja ›
2016-08-21 Gosir-Novi Rzezawianka 3:3 Tarnavia Tarnawa zobacz ›
2016-08-21 Raba Książnice 1:3 GKS II Drwinia zobacz ›
2016-08-21 Błękitni Krzeczów 2:2 Ceramika Muchówka zobacz ›
2016-08-15 Żubr Gawłówek 2:3 Beskid Żegocina relacja ›
2016-08-15 Raba Książnice 2:0 Ceramika Muchówka zobacz ›
2016-08-14 Polanka Nieszkowice Błękitni Krzeczów 17:00
2016-08-14 Czarni Kobyle 2:6 Gosir-Novi Rzezawianka zobacz ›
2016-08-14 Trzciana 2000 2:4 Victoria Słomka zobacz ›
2016-08-14 WKS Szreniawa 0:1 Borek zobacz ›
2016-08-13 Tarnavia Tarnawa 3:1 GKS II Drwinia zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-24 Beskid Żegocina 12:13 Naprzód Sobolów relacja ›
---  2016-08-07 Raba Niedary 3:5 Beskid Żegocina relacja ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najnowsza galeria

Nasi na Wiśle z Arturem Szpilką
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Błękitni Krzeczów - Borek
Victoria Słomka - Beskid Żegocina
Polanka Nieszkowice - Gosir - Novi Rzezawianka
WKS Szreniawa - Ceramika Muchówka
Trzciana 2000 - GKS II Drwinia
Żubr Gawłówek - Raba Książnice
Czarni Kobyle - Tarnavia Tarnawa

Najnowszy film

Beskid ;Trzciana-2: 1

Ostatnie spotkanie

Beskid ŻegocinaBorek
Beskid Żegocina 1:5 Borek
2016-10-09, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Kontakt z nami

Telefon

KS "BESKID" ŻEGOCINA 
32-731 ŻEGOCINA 316
NIP: 8681782455

E-mail:

beskidzegocina@gmail.com

 

Prezes Mariusz Banat:

888 864 248

Trener A kl. Wojciech Wrona

608 074 450

Kierownik drużyny i trener A kl.

Daniel Dudzic

788 055 315

 Oldboye Stanisław Pączek:

888 536 905

 

Kapitan Seniorów Rafał Skowronek

 

886 108 554

Sponsor - Urząd Gminy:

14 613 20 08

Strona internetowa - Marian Kępa:

787 895 847

Sklep Kibica

 

Szalik Beskidu Żegocina- 30 zł

 

Kalendarium

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

01

12-2017

piątek

Beskid w portalach

 

Po kliknięciu na ikonkę zobaczysz konto Beskidu na danym portalu: