Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

PLAY OFF NIE DLA- BAD BOYSÓW.

• autor: manczo, 2014-12-17 16:56

Stoją od lewej Tomek Kłusek, Mariusz Bednarz, Jan Surma, Ryszard Banat, Damian Pławecki, dolny rząd od lewej Marcin Janiczek, Daniel Dudzic oraz Bartek Bukowiec. Zdjęcia z meczu ZOBACZ

W środę 17.12 o godz. 20.30 zawodnicy Beskidu Żegocina występujący w Limanowskiej Lidze Futsalu zmierzyli się w meczu 7 kolejki z ekipą Fitness Club. Było to niezwykle interesujące spotkanie gdyż zwycięzca tej potyczki zapewniał sobie udział w Play-off . Mecz ten zakończył się remisem 3:3 i żadnej z drużyn nie udało się awansować do dalszych rozgrywek. Bad Boysi w końcowych minutach drugiej połowy nie wykorzystali przynajmniej  pięciu stuprocentowych sytuacji by przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść a zabrakło szczęścia, zimnej krwi i piłkarskiego cwaniactwa. Bramki zdobyli Tomek Kłusek dwie oraz Daniel Dudzic a kilkoma kapitalnymi interwencjami popisał się Bartek Bukowiec. Relacja i pokaz slajdów w rozwinięciu newsa >>>

Relacja ; To był słaby występ  w wykonaniu naszej drużyny, Bad Boysi przystąpili do najważniejszego meczu  w najsilniejszym składzie zabrakło na parkiecie najlepszego strzelca zdobywcy 10 goli  Pawła Janiczka który dopingował swoich kolegów z trybun(chory ?). W początkowych minutach pierwszej połowy przewaga była po stronie przeciwnika z szybko rozgrywaną piłką z klepy nie mogli poradzić sobie nasi zawodnicy a straty piłki w środkowej strefie boiska i brak krycia przeciwnika kosztowały Bad Boysów utratę dwóch goli ,gdy w identycznych sytuacjach rozklepana została nasza obrona a zawodnik przeciwnika kierował futbolówkę do pustej bramki. W miarę upływu czasu do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy z Żegociny leczy ich akcje rozgrywane  były  bez pomysłu wiele było niedokładności i nerwowości.Dopiero w 13 minucie padła bramka kontaktowa dla Bad Boysów, gdy z dalszej odległości uderzył Daniel Dudzic a piłka między nogami Tomka Kłuska wpadła do siatki przeciwnika i wynikiem 2:1 kończy się pierwsza połowa.

Po zmianie stron kolejna udana kontra Fitness Clubu kończy się golem na 3:1 . Bad Boysi jednak nie poddają się i w odstępie pięciu minut doprowadzają do remisu  a autorem obu goli był Tomek Kłusek. Od stanu 3:3 rozpoczął się szalony mecz akcje przenosiły się z pod jednej pod drugą bramkę jednak postaciami numer jeden byli bramkarze którzy wychodzili z największych opresji obronną ręką. Patrząc z boku na niewykorzystywane 100% sytuacje obu drużyn można by pomyśleć że drużyny umówiły się na remis ( który jednak  nie dawał awansu do Play-off żadnej z ekip) . Kuriozalna akcja naszej drużyny była na trzy minuty przed końcem meczu gdy kontra trzech „Złych Chłopców” na bramkarza przeciwnika skończyła się niepowodzeniem nie wspomnę o sytuacjach sam na sam z golkiperem Fitness Clubu-Pławeckiego, Banata, Bednarza czy Dudzica. Można by śmiało powiedzieć  że obie drużyny zremisowały ten mecz na własne żądanie i nie awansowały do Play-off ale taka jest piłka. Dziękujemy chłopakom za walkę w tych meczach , na wpisowe i dojazd na halę w Limanowej złożyli się z własnych pieniędzy za rok będzie lepiej.