Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Urodziny w tym miesiącu obchodzą
Grzegorz Kłusek- 6.05.
Daniel Pytel- 19.05
W imieniu całej drużyny oraz kibiców
życzymy Wszystkiego Najlepszego.
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 12, wczoraj: 302
ogółem: 4 848 027
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W środę 25 lutego w Bochni odbyło się spotkanie organizacyjne Zarządu Podokręgu Piłki Nożnej z przedstawicielami klubów A i B klasy. Beskid reprezentowany był przez Kierownika Drużyny Daniela Dudzica. Ustalono w głosowaniu iż drużyny Serii A pierwszą kolejkę rundy wiosennej rozegrają w sobotę i niedziele 21-22 marca. W sobotę o godzinie 15.00 Beskid Żegocina powalczy o punkty w meczu wyjazdowym z GKS-em Drwinia II, a zakończenie sezonu dla wszystkich czterech grup tarnowskiej A klasy przewidziano na 13.06(sobota). Występująca w B klasie drużyna rezerw Beskidu swój pierwszy mecz rozegra 22 marca o godz.15.00 na stadionie przy "Cmentarnej ", a ich przeciwnikiem będzie Korona Brzeźnica. W rozwinięciu newsa fotorelacja i wstępny szkic terminarza A klasy.
Zdjęcia z zebrania ZOBACZ
Przybyłych przedstawicieli klubów A i B klasy przywitał Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni pan Jan Krupa. W przeszło godzinnej wypowiedzi Prezes PPN szczególną uwagę zwracał na na sprawy organizacyjne klubów dotyczącej trenerów ,służby medycznej oraz służb porządkowych. Prosił by nie powtórzyły się sytuacje znieważania sędziów jak to miało miejsce w meczach rundy jesiennej Szreniawa - Górnik i Victoria -Ceramika gdzie trzech zawodników zostało zawieszonych od 2 do 5 lat.
Po kilkuminutowej dyskusji przystąpiono do ustalania terminarza A klasy. Początek rundy wiosennej przewidziano na 22 marca ,za tym terminem głosowało osiem klubów , pięć było za 29.03 (brak przedstawicieli Orła Cikowice). Tak wczesny start rozgrywek uzależniony jest jednakowym zakończeniem sezonu przewidzianym na 13. czerwca dla wszystkich czterech grup tarnowskiej A klasy.
Ze strony Beskidu Żegociny godziny rozpoczęcia meczy ustalał Daniel Dudzic a terminarz dla naszej drużyna wygląda następująco:
Kolejka | Data | Gospodarze | Goście | Godz. |
XIV | 21.03 | GKS Drwinia II | Beskid Żegocina | 15.00 |
XV | 29.03 | Beskid Żegocina | Victoria Słomka | 16.00 |
XVI | 4.04 | Czarni Kobyle | Beskid Żegocina | 12.00 |
XVII | 4.06 | Beskid Żegocina | Orzeł Cikowice | 17.00 |
XVIII | 19.04 | Ceramika Muchówka | Beskid Żegocina | 11.30 |
XIX | 26.04 | Beskid Żegocina | Żubr Gawłówek | 17.00 |
XX | 1.05 | Błyskawica Proszówki | Beskid Żegocina | 17.00 |
XXI | 10.05 | Beskid Żegocina | Górnik Siedlec | 17.00 |
XXII | 17.05 | Beskid Żegocina | Borek | 17.00 |
XXIII | 24.05 | Raba Książnice | Beskid Żegocina | 17.00 |
XXIV | 31.05 | Beskid Żegocina | GOSIR-NOVI | 17.00 |
XXV | 7.06 | Szreniawa N.Wiśnicz | Beskid Żegocina | 17.00 |
XXVI | 13.06 | Beskid Żegocina | Trzciana 2000 | 17.00 |
Poniżej terminarz A klasy
GOSPODARZE | GOŚCIE | GODZINA | DATA |
KOLEJKA XIV 22-03-2015 |
|
|
|
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | ORZEŁ CIKOWICE | 15.00 |
|
CZARNI KOBYLE | CERAMIKA MUCHÓWKA | 11.00 |
|
VICTORIA SŁOMKA | ŻUBR GAWŁÓWEK | 15.00 |
|
GKS II DRWINIA | BESKID ŻEGOCINA | 15.00 | 21.03 |
TRZCIANA 2000 | GÓRNIK SIEDLEC | 15.00 |
|
SZRENIAWA N. WIŚNICZ | BOREK | 14.00 |
|
GOSIR-NOVI | RABA KSIĄŻNICE | 15.00 |
|
KOLEJKA XV 29-03-2015 |
|
| |
GOSIR-NOVI | BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | 16.00 |
|
RABA KSIĄŻNICE | SZRENIAWA N. WIŚNICZ | 16.00 |
|
BOREK | TRZCIANA 2000 | 13.00 |
|
GÓRNIK SIEDLEC | GKS II DRWINIA | 13.00 |
|
BESKID ŻEGOCINA | VICTORIA SŁOMKA | 16.00 |
|
ŻUBR GAWŁÓWEK | CZARNI KOBYLE | 16.00 |
|
CERAMIKA MUCHÓWKA | ORZEŁ CIKOWICE | 11.30 |
|
KOLEJKA XVI 04-04-2015 |
|
| |
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | CERAMIKA MUCHÓWKA | 14.00 |
|
ORZEŁ CIKOWICE | ŻUBR GAWŁÓWEK | 11.00 |
|
CZARNI KOBYLE | BESKID ŻEGOCINA | 12.00 |
|
VICTORIA SŁOMKA | GÓRNIK SIEDLEC | 12.00 |
|
GKS II DRWINIA | BOREK |
|
|
TRZCIANA 2000 | RABA KSIĄŻNICE | 13.00 |
|
SZRENIAWA N. WIŚNICZ | GOSIR-NOVI | 13.00 |
|
KOLEJKA XVII 12-04-2015 |
|
| |
SZRENIAWA N. WIŚNICZ | BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | 16.00 |
|
GOSIR-NOVI | TRZCIANA 2000 | 16.00 |
|
RABA KSIĄŻNICE | GKS II DRWINIA | 17.00 |
|
BOREK | VICTORIA SŁOMKA | 13.00 |
|
GÓRNIK SIEDLEC | CZARNI KOBYLE | 13.00 |
|
BESKID ŻEGOCINA | ORZEŁ CIKOWICE | 17.00 | 4.06. |
ŻUBR GAWŁÓWEK | CERAMIKA MUCHÓWKA | 16.00 |
|
| |||
GOSPODARZE | GOSCIE | GODZINA | DATA |
KOLEJKA XVIII 19-04-2015 |
|
| |
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | ŻUBR GAWŁÓWEK | 17.00 |
|
CERAMIKA MUCHÓWKA | BESKID ŻEGOCINA | 11.30 |
|
ORZEŁ CIKOWICE | GÓRNIK SIEDLEC | 17.00 |
|
CZARNI KOBYLE | BOREK | 14.30 |
|
VICTORIA SŁOMKA | RABA KSIĄŻNICE | 16.00 |
|
GKS II DRWINIA | GOSIR-NOVI |
|
|
TRZCIANA 2000 | SZRENIAWA N. WIŚNICZ | 16.00 |
|
KOLEJKA XIX 26-04-2015 |
|
| |
TRZCIANA 2000 | BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | 16.00 |
|
SZRENIAWA N. WIŚNICZ | GKS II DRWINIA | 14.00 |
|
GOSIR-NOVI | VICTORIA SŁOMKA | 17.00 |
|
RABA KSIĄŻNICE | CZARNI KOBYLE | 17.00 |
|
BOREK | ORZEŁ CIKOWICE | 13.00 |
|
GÓRNIK SIEDLEC | CERAMIKA MUCHÓWKA | 14.00 |
|
BESKID ŻEGOCINA | ŻUBR GAWŁÓWEK | 17.00 |
|
KOLEJKA XX 03-05-2015 |
|
| |
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | BESKID ŻEGOCINA | 17.00 | 1.05 |
ŻUBR GAWŁÓWEK | GÓRNIK SIEDLEC | 17.00 |
|
CERAMIKA MUCHÓWKA | BOREK | 11.30 |
|
ORZEŁ CIKOWICE | RABA KSIĄŻNICE | 17.00 |
|
CZARNI KOBYLE | GOSIR-NOVI | 13.00 |
|
VICTORIA SŁOMKA | SZRENIAWA N. WIŚNICZ | 17.00 |
|
GKS II DRWINIA | TRZCIANA 2000 |
|
|
KOLEJKA XXI 10-05-2015 |
|
| |
GKS II DRWINIA | BŁYSKAWICA PROSZÓWKI |
|
|
TRZCIANA 2000 | VICTORIA SŁOMKA | 17.00 |
|
SZRENIAWA N. WIŚNICZ | CZARNI KOBYLE | 14.00 |
|
GOSIR-NOVI | ORZEŁ CIKOWICE | 17.00 |
|
RABA KSIĄŻNICE | CERAMIKA MUCHÓWKA | 17.00 |
|
BOREK | ŻUBR GAWŁÓWEK | 14.00 |
|
GÓRNIK SIEDLEC | BESKID ŻEGOCINA | 17.00 |
|
KOLEJKA XXII 17-05-2015 |
|
| |
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | GÓRNIK SIEDLEC | 17.00 |
|
BESKID ŻEGOCINA | BOREK | 17.00 |
|
ŻUBR GAWŁÓWEK | RABA KSIĄŻNICE | 17.00 |
|
CERAMIKA MUCHÓWKA | GOSIR-NOVI | 11.30 |
|
ORZEŁ CIKOWICE | SZRENIAWA N. WIŚNICZ | 17.00 |
|
CZARNI KOBYLE | TRZCIANA 2000 | 17.00 |
|
VICTORIA SŁOMKA | GKS II DRWINIA | 16.00 |
|
GOSPODARZE | GOSCIE | GODZINA | DATA |
KOLEJKA XXIII 24-05-2015 |
|
| |
VICTORIA SŁOMKA | BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | 16.00 |
|
GKS II DRWINIA | CZARNI KOBYLE |
|
|
TRZCIANA 2000 | ORZEŁ CIKOWICE | 17.00 |
|
SZRENIAWA N. WIŚNICZ | CERAMIKA MUCHÓWKA | 14.00 |
|
GOSIR-NOVI | ŻUBR GAWŁÓWEK | 17.00 |
|
RABA KSIĄŻNICE | BESKID ŻEGOCINA | 17.00 |
|
BOREK | GÓRNIK SIEDLEC | 15.00 |
|
KOLEJKA XXIV 31-05-2015 |
|
| |
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | BOREK | 15.00 |
|
GÓRNIK SIEDLEC | RABA KSIĄŻNICE | 16.00 |
|
BESKID ŻEGOCINA | GOSIR-NOVI | 17.00 |
|
ŻUBR GAWŁÓWEK | SZRENIAWA N. WIŚNICZ | 17.00 |
|
CERAMIKA MUCHÓWKA | TRZCIANA 2000 | 11.30 |
|
ORZEŁ CIKOWICE | GKS II DRWINIA | 11.00 |
|
CZARNI KOBYLE | VICTORIA SŁOMKA | 17.00 |
|
KOLEJKA XXV 07-06-2015 |
|
| |
CZARNI KOBYLE | BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | 17.00 |
|
VICTORIA SŁOMKA | ORZEŁ CIKOWICE | 17.00 |
|
GKS II DRWINIA | CERAMIKA MUCHÓWKA | 17.00 |
|
TRZCIANA 2000 | ŻUBR GAWŁÓWEK | 17.00 |
|
SZRENIAWA N. WIŚNICZ | BESKID ŻEGOCINA | 17.00 |
|
GOSIR-NOVI | GÓRNIK SIEDLEC | 17.00 |
|
RABA KSIĄŻNICE | BOREK | 17.00 |
|
KOLEJKA 13-06-2015 |
|
| |
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI | RABA KSIĄŻNICE | 17.00 |
|
BOREK | GOSIR-NOVI | 17.00 |
|
GÓRNIK SIEDLEC | SZRENIAWA N. WIŚNICZ | 17.00 |
|
BESKID ŻEGOCINA | TRZCIANA 2000 | 17.00 |
|
ŻUBR GAWŁÓWEK | GKS II DRWINIA | 17.00 |
|
CERAMIKA MUCHÓWKA | VICTORIA SŁOMKA | 17.00 |
|
ORZEŁ CIKOWICE | CZARNI KOBYLE | 17.00 |
|
UWAGA : CERAMIKA MUCHÓWKA MECZE ROZGRYWA NA BOISKU W NOWYM WIŚNICZU.
GKS II DRWINIA NA BOISKU W ŚWINIARACH.
A były już ustalane godziny meczów B-klasy? Kiedy będzie terminarz?
Ten terminarz A klasy to jest ustalany przez przedstawicieli klubów, może jeszcze ulec drobnym poprawką .A terminarz B klasy ustala Pan Czaja, będą małe zmiany w Bundeslidze bo wycofały się Raba II Niedary.
A-klasa » Tarnów I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 | |||||||||||||||||||||
|
Beskid Żegocina | 1:5 | Borek |
2016-10-09, 14:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
KS "BESKID" ŻEGOCINA
32-731 ŻEGOCINA 316
NIP: 8681782455
E-mail:
beskidzegocina@gmail.com
Prezes Mariusz Banat:
888 864 248
Trener A kl. Wojciech Wrona
608 074 450
Kierownik drużyny i trener A kl.
Daniel Dudzic
788 055 315
Oldboye Stanisław Pączek:
888 536 905
Kapitan Seniorów Rafał Skowronek
886 108 554
Sponsor - Urząd Gminy:
14 613 20 08
Strona internetowa - Marian Kępa:
787 895 847
Szalik Beskidu Żegocina- 30 zł
|