WYGRYWAMY Z REZERWAMI GKS-u.

• autor: manczo, 2016-04-15 20:50

18 kol. Serii A<>Niedziela 17.04 godz.13.00 stadion w Żegocinie

BESKID ŻEGOCINA vs GKS II DRWINIA-4:2

Choć zwycięskiej drużyny nie powinno się krytykować,to jednak zgodnym chórem garstka kibiców siedząca na trybunach przyznała mi że nasza drużyna grała dobrze do 30 minuty kiedy to prowadziła już 3:0 z rezerwami GKS-u. Wysokie prowadzenie wprowadziło nonszalancje w szeregi Beskidu, widoczny był brak zaangażowania zawodników, akcje były rwane a strzały niemrawe. Na dodatek linia obrony dwukrotnie doprowadziła do rzutów karnych. Jednak zgodnie z przewidywaniami Beskid pokonał niżej notowanego rywala, a pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył Marcin Guzik. Który w 20 minucie najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego wykonywanego przez Mariusza Banata i skierował futbolówkę do siatki przeciwnika. Osiem minut później było już 2:0 dla naszej ekipy. W polu karnym Gości z Drwini zakotłowało się a kunsztem strzeleckim popisał się ponownie >>>>

Marcin Guzik który skierował piłkę po raz drugi do siatki rywala. Gdy w 30 minucie odblokował się nasz napastnik Łukasz Kuska i po indywidualnej akcji zdobył trzeciego gola dla Górali z Żegociny, to kibice liczyli na wysoką wygraną Beskidu. Jednak stało się inaczej, zamiast kolejnych bramek dla naszej drużyny. Faul w polu karnym  Damiana Pławeckiego przyniósł przeciwnikowi bramkę na 3:1 a zdobywcą bramki był- Grzegorz Mikler.W drugiej połowie szanse gry od trenera Wojciecha Wrony dostali Dudek, Trzeciak, Skowronek i Waligóra. Ta połowa trochę zawiodła sympatyków Beskidu, choć w 56 minucie kapitalna akcja naszego zespołu dała nam czwartego gola. Kiedy piłka jak po sznurku wędrowała od zawodnika do zawodnika w końcu dotarła na lewe skrzydło do Mariusza Banata który idealnie zagrał do Marcina Guzika . Marcin z bliskiej odległości pokonał bramkarza przeciwnika zdobywając hattricka w tym meczu. W odpowiedzi Daniel Pytel nie zdążył wrócić za napastnikiem GKS-u i w 63 minucie Daniel Mikler pokonał bramkarza Beskidu. Wynik spotkania mógł ulec zmianie jednak ani Mariusz Banat ani zawodnik Przeciwnika nie zdołali zdobyć goli z rzutów karnych i wynikiem 4:2 dla naszego zespołu kończy się to spotkanie.

2. Cichoń Grzegorz

Mecz prowadzili sędziowie z Bochni  <> W drugiej połowie w ataku zagrali-Kuska i Dudek

Nieliczni kibice siadają na trybunach ,reszta oblega przyległe do boiska skarpy<> Dzisiaj role kapitana dzierżył Damian Pławecki.

Pod bramką rywala atakuje Beskid

Bramka z rzutu karnego dla GKS- u <>Ataki przeciwnika odpiera obrońca Beskidu 15 letni Konrad Łękawa