HOROR Z HAPPY- ENDEM DLA BESKIDU

• autor: manczo, 2016-09-18 13:38

6 kol. Serii A<>Niedziela 18.09 godz.11.00 stadion w Żegocinie

BESKID ŻEGOCINA vs GKS DRWINIA II- 5:4

Mimo fatalnej pogody mgły i padającej mżawki zawodnicy obu drużyn stworzyli dla kibiców piękne widowisko. Słowa uznania należą się zawodnikom Beskidu którzy grając drugą połowę w dziesiątkę przegrywając od  87 minuty 3:4, zdołali to spotkanie wygrać  a kapitalną bramkę w 93 minucie z rzutu wolnego dającą trzy punkty Beskidowi zdobył Konrad Łękawa .Do poziomu meczu nie dorównał arbiter spotkania który swoimi błędnymi decyzjami bardziej  przeszkadzał niż pomagał. Pokazując zawodnikom 13 kartek w tym bardzo problematyczną czerwoną kartkę (druga żółta) dla zawodnika Beskidu Karola Kępa. Młody 20 letni arbiter z przerostem ambicji nad umiejętnościami poskarżył się na mnie w protokole sędziowski, nie do końca tak mówiłem Panie Rafale co potwierdzi obserwator tego spotkania. Po kilku błędnych decyzjach wyrwało mi się z pewnością zdanie _ "K...a.to jest Gnutek Show" . Jak padały bramki i komentarz trenera Beskidu w rozwinięciu newsa>>>

Relacja spotkania

herb Beskid Żegocina
5:4
(3:2)
herb GKS II Drwinia
Beskid Żegocina   GKS II Drwinia

Daniel Dudek-17,28" bramka bramka <> Adrian Jastrzębski- 7,11,86 : bramka bramka bramka

Jak padały bramki;
0:1- 7 minuta- W środku pola piłkę przejął Adrian Jastrzębowski pomocnik GKS- który z powodzeniem występujący  w IV lidze poholował piłkę i uderzył nie do obrony.
0:2- 11 minuta brak zdecydowania obrońców Beskidu kosztuje nas stratę drugiego gola którego autorem był ponownie Jastrzębski.
1:2- 17 minuta Grzesiek Kuska powalczył z obrońcami przeciwnika i idealnie podał na długi słupek a strzał Daniela Dudka po słupku wpadł do bramki przeciwnika.
2:2- 22 minuta Beskid doprowadza do remisu, piękna akcja trójkowa Kłusek,Dawid Kłuska a bramkę zdobywa Łukasz Kuska.

3:2- 28 minuta . Beskid wychodzi na prowadzenie po kolejnej koronkowej akcji do siatki przeciwnika z najbliższej odległości piłkę kieruje Daniel Dudek.

3:3 -68 minuta Grający w "10" Beskid traci trzecią bramkę autorem gola była Mateusz Biernat.

3:4- 86 minuta. Przy rzucie wolnym wykonywanym przez Adriana Jastrzebowskiego błod popełnia bramkarz Beskidu co daje przyjezdnym 4 bramkę i prowadzenie na cztery minuty przed zakończeniem meczu.

4:4 - 90 minuta. Strzał z rzutu wolnego wykonywanego przez Mariusza Banata przed siebie wybija bramkarz przyjezdnych a wobec dobitki Łukasz Kuski jest już bezradny.

5:4-93 minuta. Ostatnia minuta meczu strzał z rzutu wolnego z około 17 metrów wykonywanego przez Konrada Łęklawa dał Beskidowi trzy punkty.

Komentarz trenera Beskidu Wojciecha Wrony po meczu z Gks-em Drwinia :
Po ostatnim meczu z Ceramiką, dzisiejszy miał odmienny charakter. Zagraliśmy odważnie i zdecydowanie lepiej prezentowaliśmy się ofensywnie. Pierwsze minuty meczu nie były jednak dla nas udane. Szybko straciliśmy dwie bramki i musieliśmy gonić wynik. W miarę upływu czasu nasza przewaga wzrosła na tyle ze zdołaliśmy doprowadzić do remisu i udało się nam tez wyjść na prowadzenie. Jednak drugą połowę meczu zaczynamy od czerwonej kartki dla Karola Kępy i od tego momentu GKS przejął inicjatywę. Goście doprowadzili do remisu by znów wyjść na prowadzenie. Jednak zadecydowałem ze końcówkę zagramy trzema obrońcami i ryzyko się opłaciło. Zagraliśmy świetnie a kwintesencją był gol Konrada Łekawy który dał nam trzy punkt. Dziękuję wszystkim zawodnikom za determinacje i walkę do końca.